ЗВІТ за результатами проведеного соціологічного онлайн-опитування представників молодіжного підприємництва і самозайнятості: «Вивчення досвіду молодих підприємців в Україні»
Опитування проводилося з 10 жовтня по 1 листопада 2020 р. за змішаною методоголією: шляхом самозамовнення онлайн-анкет (n=165) та методом глибинного інтерв’ю з представниками цієї цільової групи (n=5). У дослідження взяли участь були представники 25 областей України.
11 лютого під час засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства у форматі відеоконференції відбулося схвалення Щорічної державної доповіді про становище дітей в Україні за підсумками 2019 року «Захист прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні».
Запрошуємо до співавторства та співробітництва усіх зацікавлених осіб (провайдерів неформальної освіти, молодіжних працівників, громадських діячів, науковців, практиків у сфері неформального навчання та молодіжної роботи).
На замовлення Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Громадською організацією «Інститут молоді» за сприяння ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» у жовтні–листопаді 2020 року було проведено комплексне дослідження у Вінницькій області
Існує безліч трактувань поняття «навички». Узагальнюючи ці визначання, можна стверджувати, що: навички – це поєднання знань і вмінь, які отримані упродовж життя. Тобто, складовими навичок є знання (сукупність інформації з будь-якої галузі, набутих у процесі навчання, дослідження тощо) та вміння (здобута на основі досвіду і знань здатність робити щось належним чином).
Аналіз смертності молоді демонструє гостру соціальну проблему – явище чоловічої надсмертності. Значне перевищення смертності юнаків і молодих чоловіків спостерігалося в усіх вікових групах.
Окремо варто зробити акцент на втратах через самогубства та дорожньо-транспортні пригоди.
У оновлених методичних рекомендаціях здійснено системний підхід до процессу моніторингу та оцінювання заходів/проєктів інститутів громадянського суспільства: від загального теоретичного осмислення до елементів практичного застосування.
Сьогодні ми вирішили зупинитися на волонтерській діяльності, яка стала поширеною упродовж останніх шести років, а її розвиток свідчить про трансформацію світогляду громадян щодо власної ролі в житті суспільства і держави.