Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.


Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» провів соціологічне опитування за методом «рівний – рівному» населення територіальних громад у рамках проекту «Молодіжні банки – 2021».

Метою дослідження було вивчення проблем і потреб молоді Жидачівської міської територіальної громади (далі – ЖМТГ).

Найпотрібнішими у ХХІ столітті, на думку молоді, є навички саморозвитку, творчість/креативність і навички роботи в команді, а, на думку роботодавців, – навички критичного мислення, навички роботи в команді та комунікативність.

ЗВІТ за результатами проведеного соціологічного онлайн-опитування представників молодіжного підприємництва і самозайнятості: «Вивчення досвіду молодих підприємців в Україні»

Опитування проводилося з 10 жовтня по 1 листопада 2020 р. за змішаною методоголією: шляхом самозамовнення онлайн-анкет (n=165) та методом глибинного інтерв’ю з представниками цієї цільової групи (n=5). У дослідження взяли участь були представники 25 областей України.

На замовлення Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Громадською організацією «Інститут молоді» за сприяння ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» у жовтні–листопаді 2020 року було проведено комплексне дослідження у Вінницькій області

У статті розглянуто проблеми розвитку молодіжного підприємництва і самозайнятості молоді в Україні під час запровадження карантинних обмежень у зв’язку з короновірусом (СOVID-19). Виявлено вплив карантинних обмежень у зв’язку з короновірусом (СOVID-19) на малий бізнес. Проаналізовано перешкоди, які виникали під час введення карантинних обмежень, та вплив податкових і неподаткових пільг для бізнесу, що запроваджені в умовах карантину у зв’язку з короновірусом (СOVID-19).

Державний інститут сімейної та молодіжної політики на замовлення Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації реалізував операційне дослідження «Вивчення становища молоді Київської області з метою формування обґрунтованої молодіжної політики».

Результати соціологічного дослідження «Вивчення становища молоді Київської області з метою формування обґрунтованої молодіжної політики» у рамках Молодіжного форуму Київщини (8-9.12, Пуща-Водиця)

Публікація містить результати загальноукраїнського соціологічного дослідження життєвих пріоритетів та ціннісних уподобань сучасної української молоді, зокрема аналіз цінностей молоді, її громадянської та політичної активності, артикуляції вимог до молодіжної політики держави в умовах сьогодення, оцінки діяльності інфраструктури молодіжних організацій та ініціатив, особливостей сприйняття процесів децентралізації влади в країні та можливих механізмів залучення до цих процесів молодих людей, характеристику мобільних та міграційних настанов молоді, включення молоді до освітнього та трудового процесів, оцінку молоддю стану власного здоров’я та дотримання нею здорового способу життя, сприйняття та відтворення молоддю сімейних цінностей.