Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.


На замовлення Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Громадською організацією «Інститут молоді» за сприяння ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» у жовтні–листопаді 2020 року було проведено комплексне дослідження у Вінницькій області

У статті розглянуто проблеми розвитку молодіжного підприємництва і самозайнятості молоді в Україні під час запровадження карантинних обмежень у зв’язку з короновірусом (СOVID-19). Виявлено вплив карантинних обмежень у зв’язку з короновірусом (СOVID-19) на малий бізнес. Проаналізовано перешкоди, які виникали під час введення карантинних обмежень, та вплив податкових і неподаткових пільг для бізнесу, що запроваджені в умовах карантину у зв’язку з короновірусом (СOVID-19).

Державний інститут сімейної та молодіжної політики на замовлення Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації реалізував операційне дослідження «Вивчення становища молоді Київської області з метою формування обґрунтованої молодіжної політики».

Результати соціологічного дослідження «Вивчення становища молоді Київської області з метою формування обґрунтованої молодіжної політики» у рамках Молодіжного форуму Київщини (8-9.12, Пуща-Водиця)

Публікація містить результати загальноукраїнського соціологічного дослідження життєвих пріоритетів та ціннісних уподобань сучасної української молоді, зокрема аналіз цінностей молоді, її громадянської та політичної активності, артикуляції вимог до молодіжної політики держави в умовах сьогодення, оцінки діяльності інфраструктури молодіжних організацій та ініціатив, особливостей сприйняття процесів децентралізації влади в країні та можливих механізмів залучення до цих процесів молодих людей, характеристику мобільних та міграційних настанов молоді, включення молоді до освітнього та трудового процесів, оцінку молоддю стану власного здоров’я та дотримання нею здорового способу життя, сприйняття та відтворення молоддю сімейних цінностей.

Метою дослідження було визначити цінності та життєві пріоритети молоді, яка приживає у Волинській області, її становище із зайнятістю, громадською активністю та, насамперед, дослідити позитивні та негативні тенденції у житті молодих волинян і вчасно їх підтримати або попередити.

Молодіжна політика в Україні до останнього часу регулювалася та адмініструвалася державними органами, напрями, завдання молодіжної політики, форми роботи, обсяги і напрями фінансування формувалися адміністративним шляхом. Процес децентралізації влади переміщує акцент з централізованого управління на місцеве самоврядування, визначає пріоритет громадського залучення та соціальної активності молоді, формує новий підхід організації діяльності – від «роботи з молоддю» до «молодіжної участі».