Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

12.12.2019

Cлухання Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України на тему «Формування національної ідентичності та національно-патріотичного виховання як стратегічного напрямку державної політики України»

11 грудня 2019 р. директор Інституту Пєша І.В. взяла участь у слуханнях Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України на тему: «Формування національної ідентичності та національно-патріотичного виховання як стратегічного напрямку державної політики України».

До обговорення пріоритетів розвитку державної політики у сфері національно-патріотичного виховання долучилися народні депутати Верховної Ради України, керівники та службовці державних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань національно-патріотичної спрямованості, науковці.

Ірина Василівна у своєму виступі наголосила на необхідності формування стратегічного бачення розвитку держави (національної ідеології) в контексті національних, громадянських і особистих інтересів кожного громадянина, яка однозначно підтримується усіма громадянами, незалежно від особливостей світосприйняття і ціннісних настанов жителів різних регіонів і різних національностей. Та необхідності продовження розбудови державної системи національно-патріотичного виховання населення, врахувавши усі досягнення і прорахунки попередніх років.

Файли для завантаження:

Залиште коментар