Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

18.02.2021

Державна допомога у розвитку молодіжного підприємництва та самозайнятості: реалії та оцінка

У рамках НДР «Ефективні механізми формування ринку праці: молодіжний аспект» (2019–2021 рр.) ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» проведено експертне опитування працівників Державної служби зайнятості України на предмет з’ясування низки проблем і перспектив державної підтримки розвитку молодіжного підприємництва та самозайнятості.

Опитування проводилося з 10 жовтня по 1 листопада 2020 р. за змішаною методоголією: шляхом самозамовнення онлайн-анкет (n=165) та методом глибинного інтерв’ю з представниками цієї цільової групи (n=5). У дослідження взяли участь були представники 25 областей України.

До основних завдань опитування входило: уточнення проблем і чинників стримування розвитку молодіжного підприємництва та самозайнятості; з’ясування ситуації попиту (з боку молоді) та пропозиції (з боку держави) матеріальної допомоги для започаткування бізнес-справи по програмі залучення фінансових засобів через Державну службу зайнятості України; оцінка ефективності функціонування окремих інститутів стимулювання молодіжного підприємництва та самозайнятості (далі як МПіС); оцінка діяльності влади у сприянні розвитку МПіС; експлікація прийнятних заходів підтримки з боку держави стосовно розвитку МПіС.

За результатами дослідження були сформовані висновки щодо поточної ситуації у заданій «площадці» взаємовідносин держави та представників МПіС.

Залиште коментар