Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

19.04.2021

Державному інституту сімейної та молодіжної політики – 30 років!!! Науково-практична онлайн-конференція «Наука & Молодіжна політика» 26.04.2021

Державному інституту сімейної та молодіжної політики 26 квітня 2021 року виповнюється 30 років!

За 30 років Інститут кілька разів змінював назву та сфери діяльності, змінювалося керівництво і науковці. Проте залишається незмінним кредо інституту: «наукові розробки для практичного використання у молодіжній та соціальній сферах».

З метою визначення подальших перспектив наукової діяльності, Інститут проводить 26 квітня 2021 року науково-практичну онлайн-конференцію «Наука & Молодіжна політика».

Початок онлайн-конференції о 14:00.

Зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-конференцію.

Пропонуємо усім зацікавленим приєднатися до обговорення перспектив наукових розробок у молодіжній політиці та молодіжній роботі.

Для участі можна зареєструватися до 23 квітня 2021 року за посиланням: https://forms.gle/aupgpxknsg2aNmf17


За результатами онлайн-конференції буде підготовлено збірник тез у електронному форматі. Для подачі тез реєстрація участі онлайн-конференції обов’язкова.

Термін подання тез до 7 травня (включно).

Вимоги до оформлення тез. Матеріали тез подаються у вигляді комп’ютерного файлу в редакторі текстів WORD for Windows (тип шрифту – Times New Roman; кегль – 14); обсяг тез 2-5 сторінок друкованого тексту, без нумерації сторінок; формат А4; міжрядковий інтервал – 1,5; поля: ліве, нижнє, верхнє, праве – 20 мм.

Порядок розміщення матеріалу. У верхньому правому куті (вирівнювання по правому краю) – ініціали автора (перед прізвищем) та прізвище друкується «жирним» шрифтом, назва, потім – виклад основного матеріалу тез, список використаних джерел.

До публікації приймаються тези, що відповідають тематиці науково-практичної конференції: молодіжна політика, молодіжна робота, молодіжна участь, національно-патріотичне виховання, наука про молодь.


Матеріали і запитання просимо надсилати на електронну адресу: mail@dismp.gov.ua з поміткою: Онлайн-конференція, квітень 2021.

Участь в онлайн-конференції та публікація тез БЕЗКОШТОВНА.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!