Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Молодь

Щорічна державна доповідь про становище молоді в Україні (за підсумками року) є офіційним документом, що готується з метою забезпечення центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадськості України систематизованою аналітичною інформацією про становище молоді та тенденції його змін і містить відомості про заходи, спрямовані на підтримку та розвиток молодіжних ініціатив, вирішення нагальних молодіжних питань та забезпечення гідних умов життя та розвитку молоді в Україні.

Підготовка щорічних доповідей є одним із завдань Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016 – 2020 роки. При підготовці доповіді використовуються офіційні дані державної статистичної звітності та аналітичні розробки центральних органів виконавчої влади, відповідних наукових установ, інших організацій, результати наукових та соціологічних досліджень.

За результатами аналізу інформаційних матеріалів робляться висновки щодо становища молоді в Україні, результатів реалізації молодіжної політики, напрямків та форм молодіжної роботи, що реалізуються в Україні різними суб’єктами на державному та регіональному рівнях. Отримані результати є підставою обґрунтування рекомендацій щодо основних завдань формування державної політики у молодіжній сфері.

Проєкти Державних доповідей про становище молоді в Україні, за замовленням органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у молодіжній сфері, готуються щорічно, починаючи з 1998 року. Всього було підготовлено 20 доповідей: 3 – загальних про становище молоді за підсумками 2000, 1999, 1998 років, 17 – тематичних.

17 проєктів щорічних доповідей з яких були розроблені Інститутом1.

1 Проєкти доповідей про становище молоді в Україні зберігаються в електронних архівах Державного інституту сімейної та молодіжної політики.