Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Сім’я

Державна доповідь про становище сімей в Україні є офіційним документом, що готується з метою забезпечення центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадськості України об’єктивною систематизованою аналітичною інформацією про становище сімей в Україні, тенденції формування сімейних цінностей та дітородних орієнтацій населення. Доповідь містить відомості про економічні, правові, соціальні та інші заходи, які вживаються в Україні для зміцнення інституту сім’ї а також ключові напрямки подальшого розвитку державної сімейної політики.

При підготовці Доповіді використовуються офіційні дані державної статистичної звітності та аналітичні розробки центральних органів виконавчої влади, відповідних наукових установ, інших організацій, результати наукових та соціологічних досліджень.

Проєкти Доповідей про становище сімей в Україні, за замовленням відповідного міністерства, з 1999 року готувалися Державним інститутом сімейної та молодіжної політики1. Усього було підготовлено 12 доповідей, з яких 7 – тематичні.


1 Проєкти доповідей про становище сімей в Україні зберігаються в електронних архівах Державного інституту сімейної та молодіжної політики.