Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Програма «Молодіжний працівник» (2014-2020)

Програма «Молодіжний працівник» (2014-2020)

Державний інститут сімейної та молодіжної політики з 2014 року є одним із партнерів реалізації Програми «Молодіжний працівник», здійснює науково-методичне забезпечення організації та проведення навчальних заходів відповідно до наказу Мінмолодьспорту «Про затвердження порядку реалізації програми «Молодіжний працівник» №4334 від 19.09.2018 р.

Програма «Молодіжний працівник» є одним із пріоритетів Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, інструментом впровадження європейських підходів у молодіжній роботі.

Мета Програми: навчання спеціалістів державних установ та громадських організацій щодо формування та реалізації молодіжної політики на регіональному рівні.

Завдання програми: організація ефективної молодіжної роботи на регіональному та місцевому рівнях із залученням усіх активних представників молодіжної роботи, а саме:

  • лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
  • працівники організацій та установ, залучених до роботи з молоддю, незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності.

Форма навчання: короткотермінові навчальні тренінги (27-54 навчальні години).

Пріоритет: проведення навчання за запитом місцевих органів влади та представників громадських організацій, відповідно до регіональних потреб.

З 2014-го року учасниками Програми стало 2882 осіб.

У 2018 році у межах реалізації Програми «Молодіжний працівник» Інститутом здійснено науково-методичний супровід організації та проведення 37 базових тренінгів, 3 спеціалізованих тренінгів, 2 одноденних семінари «Молодіжна політика в ОТГ», 2 тренінги для тренерів спеціалізованих курсів програми «Залучення та координація волонтерів» та «Громадянська освіта для молодіжних працівників». Усього проведено 44 заходи та видано 701 свідоцтво учасників навчання.

У 2019 році забезпечено організацію і проведення 52 регіональних базових тренінгів у 20 областях України, кількість випускників – 901 особа; 7 спеціалізованих тренінгів.