Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

02.04.2021

Щорічна державна доповідь про становище дітей в Україні (за підсумками 2019 року) «Захист прав дітей в умовах децентралізації влади в Україні»

У монографії представлено обґрунтовані механізми децентралізації соціального захисту дітей в Україні для створення ефективної системи забезпечення прав та інтересів кожної дитини. Досліджено національне законодавче врегулювання цього питання, здійснено аналіз кращих національних і міжнародних практик та взаємодії стосовно захисту прав дітей в умовах децентралізації влади. Розглянуто основні тенденції щодо змін у сфері захисту прав дітей в період реформування місцевого самоврядування в Україні. Розроблено пропозиції щодо оптимальних механізмів забезпечення захисту прав та інтересів кожної дитини в умовах децентралізації влади в Україні.

Для дослідників у сфері соціального захисту населення і захисту прав дитини, соціологів, експертів із соціально-економічної проблематики й забезпечення прав та інтересів кожної дитини, аспірантів, студентів, які цікавляться проблемами соціальної політики.