Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

17.12.2020

Дослідження з проведення моніторингу реалізації Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 рр. У Вінницькій області

На замовлення Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації Громадською організацією «Інститут молоді» за сприяння ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» у жовтні–листопаді 2020 року було проведено комплексне дослідження у Вінницькій області, що включало декілька етапів:

  • 1. Аналіз соціально-економічного становища молоді Вінницької області..
  • 2. Аналіз щорічних звітів з виконання Програми та інформації про заходи та проєкти, що були реалізовані у рамках Програми у 2017–2020 роках.
  • 3. Експертне опитування щодо виконання пріоритетних завдань та досягнення очікуваних результатів Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 рр.
  • 4. Онлайн-опитування молоді віком 14–34 роки. Вивчення думки молоді Вінницької області проводилося методом онлайн-опитування шляхом самозаповнення онлайн-анкети у Google-формі. Посилання на анкету було розповсюджено через електронну пошту, офіційні сайти, соціальні мережі та інші доступні онлайн-ресурси зацікавлених сторін. Опитування молоді проводилося з 2 по 13 листопада 2020 року. Загалом опитано 2752 респонденти. Дослідження не враховувало статево-віковий розподіл населення віком 14-34 роки, тому онлайн-опитування не є репрезентативним.

У Презентації представлено основні результати експертного опитування та онлайн-опитування молоді віком 14–34 роки.

Залиште коментар