Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

05.05.2021

Навчально-методичний посібник для фахівців, які працюють з молоддю «Соціологічні дослідження в молодіжній роботі»

У методичному посібнику розглянуті різні дослідницькі засоби, які застосовує соціологія для вивчення потреб і проблем молоді на національному і місцевому рівнях, зокрема: якими методами можна зібрати інформацію про становище молоді, її уподобання та наміри, як проаналізувати отриману інформацію, як підготувати аналітичний звіт і яким чином презентувати результати зацікавленим особам. Корисні поради і конкретні приклади соціологічних досліджень стосовно молоді також стануть у нагоді викладачам, студентам та аспірантам за спеціальністю «соціальна робота», «соціальна педагогіка» та всім, хто цікавиться специфікою організації і проведення соціологічних досліджень у молодіжній сфері із залученням самої молоді.

У майбутньому Інститут планує створити загальну базу національних і регіональних соціологічних досліджень, які будуть у вільному доступі для користувачів, що працюють з молоддю.

Також Інститут може надати допомогу у проведенні регіональних досліджень: надати методичне забезпечення, консультування, підготовку необхідних документів для опитування, обробку та первинний аналіз результатів.