Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Новини


9 жовтня 2020 року під час проведення київського Форуму розвитку регіональних мереж молодіжних центрів було нагороджено Мукосеєву Лесю Петрівну, завідувачку відділу молодіжної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Подякою Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвиту державної молодіжної політики, сумлінну працю та високу професійну майстерність.

29 жовтня 2020 року Сіра О.В., завідувач відділу громадянського та національно-патріотичного виховання в рамках проведення Всеукраїнського семінару-тренінгу “Співпраця – 2020” у м. Вінниця провела практичний тренінг для фахівців сфери національно-патріотичного виховання. Увага зосереджувалась на питанні налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання на місцевому рівні. Захід відбувався за фінансової підтримки Міністерство молоді та спорту України та у співпраці з Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

У рамках дослідження «Усні історії молодих активістів міста Березань Київської області», 26-го вересня науковці Державного інституту сімейної та молодіжної політики Артюх О., завідувач відділу дослідження проблем молоді, Дзюба Н., старший науковий співробітник відділу молодіжної роботи, та Волков В., старший науковий співробітник відділу громадянського та національно-патріотичного виховання відвідали з робочим візитом м. Березань. Мета поїздки полягала у дослідженні досвіду роботи з молоддю на основі діючих практик БФ «Молодіжний банк ініціатив «NEW WAY» Березані», а також вивченні мотивації молоді щодо активної участі в суспільній діяльності на рівні місцевої громади.

8 липня 2020 року науковці Інституту Андріученко Т., завідувач відділу інноваційних технологій, та Корнійчук Н., завідувач відділу науково-організаційного забезпечення, взяли участь у тренінгу «Фандрейзинг для жінок громадських організацій», організований Національною Радою жінок України.

25 – 27 червня 2020 р. у Чернігові відбувся Форум «Кращі практики молодіжної роботи Чернігівщини 2020». Організатором Форуму виступив Чернігівський обласний молодіжний центр. Конкурс проводився вперше. Всього було подано 37 практик від різних організацій громадського та державного секторів. Переможців конкурсу визначало журі до складу якого входила завідувачка відділу молодіжної роботи ДІСМП Мукосеєва Л.

В умовах самоізоляції (карантину) чудовим варіантом для саморозвитку є застосування онлайн-тренажерів, які допоможуть підтримати ваш мозок у тонусі та забезпечать ефективну роботу всіх його функцій. Цікаві головоломки і веселі вправи в ігровій формі є результативним інструментом для розвитку логіки та мислення, пам’яті та спостереження, уваги і швидкої реакції, різноманітних когнітивних навичок.

Запрошуємо молодіжних працівників і працівниць, а також фахівців, які працюють з молоддю, долучитися до опитування щодо онлайн-інструментів в молодіжній роботі.

12 лютого 2020 року директор Інституту Пєша І.В. відвідала Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час візиту Пєша І.В. взяла участь у урочистому відкритті Молодіжного центру «START», що є спільним проектом факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відділу у справах молоді Уманської міської ради.

Директор Інституту Пєша Ірина 13 січня 2020 року взяла участь у засіданні робочої групи Комітету з питань молоді і спорту Верховної Ради України з підготовки проекту Закону «Про загальні засади молодіжної політики». У ході засідання було обговорено структуру та основні положення законопроекту та визначено ряд неузгоджених питань, що потребують доопрацювання.

Новорічне привітання Державного інституту сімейної та молодіжної політики