Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

Новини

Новини


Державний інститут сімейної та молодіжної політики за підтримки Міністерства молоді та спорту України 30 червня 2021 р. проводить семінар «Практичні кейси молодіжної політики та молодіжної роботи» для представників регіональних структурних підрозділів, що реалізують молодіжну політику.

14 червня 2021 року в рамках проведення заходів з цивільного захисту населення науковий співробітник відділу інноваційних технологій Оля Ганенко провела для співробітників Інституту практичне заняття «Надання домедичної допомоги на випадок виникнення надзвичайних ситуацій».

Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з благодійною організацією «Національна мережа розвитку локальної філантропії» провів соціологічне опитування за методом «рівний – рівному» населення територіальних громад у рамках проекту «Молодіжні банки – 2021».

Не лише діти, але й батьки проводять забагато часу у цифровому просторі, що негативно впливає на забезпечення прав дітей, таких як: право на батьківську турботу, право вільного розвитку, право вільно виражати власну думку тощо.

21 травня 2021 року Сіра О.В., завідувач відділу громадянського та національно-патріотичного виховання в рамках проведення Всеукраїнського семінару-тренінгу “Співпраця – 2021” презентувала програму тренінгу для фахівців у сфері національно-патріотичного виховання.

Метою дослідження було вивчення проблем і потреб молоді Жидачівської міської територіальної громади (далі – ЖМТГ).

У рамках онлайн-конференції «Наука & Молодіжна політика» були презентовані цікаві матеріали

У методичному посібнику розглянуті різні дослідницькі засоби, які застосовує соціологія для вивчення потреб і проблем молоді на національному і місцевому рівнях

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини привітав колектив Державного інституту сімейної та молодіжної політики з 30-річчям

Колектив Державного інституту сімейної та молодіжної політики отримав Подяку від Міністерства молоді та спорту України.