Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

04.11.2020

Чисельність молоді в Україні у віці 14-34 роки

Інформація сформована за даними Державна служба статистики України на базі статистичного збірника «Розподіл постійного населення України за статтю та віком станом на 1 січня поточного року».


Розподіл постійного населення у віці 14-34 роки за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

У графіку представлено міське і сільське населення. Міське населення – це населення, яке проживає у містах та селищах міського типу. Сільське населення – це населення, яке проживає у селах і селищах.


Розподіл постійного міського населення у віці 14-34 роки за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

У графіку представлено міське населення – це населення, яке проживає у містах та селищах міського типу.


Розподіл постійного сільського населення у віці 14-34 роки за статтю та віком наведено за поточними розрахунками (за оцінкою) чисельності населення*.

У графіку представлено сільське населення – це населення, яке проживає у селах і селищах.

За 2015-2020 роки дані наведено без урахування тимчасово окупованої території частини Донецької та Луганської областей, а також без АР Крим та м. Севастополь. За 2011-2014 роки дані включають тимчасово окуповану території частини Донецької і Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь.


*Розрахунок (оцінка) чисельності населення – наближене визначення чисельності населення на території країни або її частини без проведення перепису населення.

Поточні розрахунки (оцінки) чисельності населення на 1 січня базуються на даних останнього перепису населення з урахуванням природного і міграційного рухів населення, а також змін чисельності населення внаслідок адміністративно-територіальних змін.

Розрахунки (оцінки) складу населення за віком базуються на методі пересування за віком. Пересування за віком – перехід осіб певного віку “х” до наступного віку “х+1”, при цьому чисельність цих осіб відповідно зменшується внаслідок смертності та змінюється за рахунок міграції