Напишіть намThis site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.

03.05.2020

Цифрова молодіжна робота (оновлено)

У посібнику узагальнено визначення поняття «цифрова молодіжна робота» на основі міжнародного досвіду впровадження молодіжної політики з врахуванням цифрового підходу, представлено складові цифрової молодіжної роботи, виокремлено типи цифрових інструментів та активностей, принципи і функції цифрової молодіжної роботи, визначено цифрові навички дітей і молоді та спеціалістів з молодіжної роботи, складено перелік цифрових компетенцій для спеціалістів з молодіжної роботи. Запропоновано перелік інструментів та активностей, які можуть бути використані при організації цифрової молодіжної роботи або окремих її заходів.

Посібник стане у нагоді молодіжним працівникам і фахівцям, які працюють з дітьми і молоддю, у їхній роботі щодо забезпечення безпечного і корисного інтернет-простору, при налагодженні контактів з дітьми і молоддю через різні інтернет-ресурси, при створенні цікавого та важливого для молодої людини інтернет-контенту та пошуку шляхів підвищення цифрових навичок і компетенцій в молодіжній роботі.

Також, автори посібника, за допомогою анкети пропонують усім зацікавленим і небайдужим долучитися до обговорення питань цифрової молодіжної роботи. Надіслані Вами відгуки, коментарі, пропозиції, інформаційні матеріали дадуть змогу нам оновити та доповнити цю серію новою інформацією спираючись на інформацію, отриману за допомогою опитування через інтернет.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо дослідження, Ви можете отримати інформацію за електронною адресою: mail@dismp.gov.ua

Заповнити анкету можна за посиланням:

https://forms.gle/Pm4m2r97x8FzaC4h7

Файли для завантаження:

Коментувати